Superforecast voor wind & weer Gotthardpas 

151.77°
3 kts
Zuidzuidoost
99.95%Regen
3 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 03:35 lokale tijd / Volgende update: 09:48 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
07h
164.07°
23
28
99.95%
Regen
0.7
5
-1
100
780
07h
164.07°
12 m/s
max 14
99.95%Regen
0.7 mm
5 °C
780 hPa
08h
165.64°
17
24
99.2%
Regen
1
5
0
100
780
08h
165.64°
9 m/s
max 12
99.2%Regen
1 mm
5 °C
780 hPa
09h
162.91°
17
19
99.95%
Regen
2.8
5
0
100
780
09h
162.91°
9 m/s
max 10
99.95%Regen
2.8 mm
5 °C
780 hPa
10h
168.58°
21
21
99.95%
Regen
1.6
5
-1
100
780
10h
168.58°
11 m/s
max 11
99.95%Regen
1.6 mm
5 °C
780 hPa
11h
164.12°
16
24
99.95%
Regen
0.4
5
0
100
780
11h
164.12°
8 m/s
max 12
99.95%Regen
0.4 mm
5 °C
780 hPa
12h
194.77°
13
19
99.95%
Regen
3.8
4
0
99
780
12h
194.77°
7 m/s
max 10
99.95%Regen
3.8 mm
4 °C
780 hPa
13h
251.25°
3
9
99.95%
Sneeuwregen
4.1
3
2
99
781
13h
251.25°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
4.1 mm
3 °C
781 hPa
14h
301.61°
17
23
99.95%
Sneeuwregen
2.5
2
-5
87
780
14h
301.61°
9 m/s
max 12
99.95%Sneeuwregen
2.5 mm
2 °C
780 hPa
15h
293.89°
21
28
99.95%
Sneeuw
2.5
1
-6
87
780
15h
293.89°
11 m/s
max 14
99.95%Sneeuw
2.5 mm
1 °C
780 hPa
16h
296.37°
22
25
99.95%
Sneeuw
1
1
-7
75
780
16h
296.37°
11 m/s
max 13
99.95%Sneeuw
1 mm
1 °C
780 hPa
17h
299.62°
21
31
79.16%
Sneeuw
0.6
0
-7
85
781
17h
299.62°
11 m/s
max 16
79.16%Sneeuw
0.6 mm
0 °C
781 hPa
18h
300.33°
25
32
93.72%
-1
-9
87
781
18h
300.33°
13 m/s
max 16
93.72%
-1 °C
781 hPa
19h
293.64°
30
35
98.07%
-1
-10
84
781
19h
293.64°
15 m/s
max 18
98.07%
-1 °C
781 hPa
20h
295.91°
31
32
69.58%
-2
-12
75
782
20h
295.91°
16 m/s
max 16
69.58%
-2 °C
782 hPa
21h
297.45°
33
35
43%
-3
-13
79
782
21h
297.45°
17 m/s
max 18
43%
-3 °C
782 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Gotthardpas in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Gotthardpas wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Gotthardpas, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.