Wind- & weersverwachting Pfaffen 

222.17°
6 kts
Zuidwest
85.07%Sneeuwregen
-2 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:45 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
251.95°
6
12
99.73%
Sneeuwregen
1
-3
796
02h
251.95°
3 m/s
max 6
99.73%Sneeuwregen
1 mm
-3 °C
796 hPa
05h
253.24°
3
8
99.95%
Sneeuw
2.5
-4
797
05h
253.24°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
2.5 mm
-4 °C
797 hPa
08h
233.57°
3
6
99.76%
Sneeuw
1.6
-4
797
08h
233.57°
2 m/s
max 3
99.76%Sneeuw
1.6 mm
-4 °C
797 hPa
11h
211.38°
4
6
95.31%
-2
798
11h
211.38°
2 m/s
max 3
95.31%
-2 °C
798 hPa
14h
250.37°
4
6
70.94%
Regen
0.6
-1
798
14h
250.37°
2 m/s
max 3
70.94%Regen
0.6 mm
-1 °C
798 hPa
17h
246.71°
4
7
99.91%
-1
797
17h
246.71°
2 m/s
max 3
99.91%
-1 °C
797 hPa
20h
182.62°
5
5
99.95%
-4
797
20h
182.62°
2 m/s
max 3
99.95%
-4 °C
797 hPa
23h
189.93°
5
7
99.95%
-3
796
23h
189.93°
3 m/s
max 4
99.95%
-3 °C
796 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
179.81°
7
9
99.95%
Sneeuwregen
0.5
-2
795
02h
179.81°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
0.5 mm
-2 °C
795 hPa
04h
178.24°
8
11
99.95%
Sneeuwregen
3.3
-2
793
04h
178.24°
4 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
3.3 mm
-2 °C
793 hPa
07h
184.89°
7
10
99.95%
Sneeuw
3.8
0
793
07h
184.89°
4 m/s
max 5
99.95%Sneeuw
3.8 mm
0 °C
793 hPa
10h
190.87°
7
12
72.26%
3
793
10h
190.87°
4 m/s
max 6
72.26%
3 °C
793 hPa
13h
189.75°
7
13
99.95%
4
792
13h
189.75°
4 m/s
max 7
99.95%
4 °C
792 hPa
16h
206.56°
6
11
99.95%
Regen
5.3
3
793
16h
206.56°
3 m/s
max 6
99.95%Regen
5.3 mm
3 °C
793 hPa
19h
267.77°
5
8
79.57%
Regen
1.9
3
796
19h
267.77°
2 m/s
max 4
79.57%Regen
1.9 mm
3 °C
796 hPa
22h
205.96°
1
2
88.9%
0
798
22h
205.96°
0 m/s
max 1
88.9%
0 °C
798 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Pfaffen in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Pfaffen wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Pfaffen te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Pfaffen.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Pfaffen, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.