Wind- & weersverwachting Turnen 

160.63°
4 kts
Zuidzuidoost
99.94%
2 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:47 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
192.59°
2
3
99.95%
2
770
02h
192.59°
1 m/s
max 1
99.95%
2 °C
770 hPa
05h
279.05°
1
3
99.95%
2
770
05h
279.05°
1 m/s
max 2
99.95%
2 °C
770 hPa
08h
327.65°
2
4
99.95%
Regen
1.1
2
770
08h
327.65°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
1.1 mm
2 °C
770 hPa
11h
318.62°
3
4
99.95%
Regen
2.8
1
772
11h
318.62°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
2.8 mm
1 °C
772 hPa
14h
259.58°
3
7
99.95%
Sneeuwregen
7.4
0
773
14h
259.58°
1 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
7.4 mm
0 °C
773 hPa
17h
281.92°
5
9
99.95%
Sneeuwregen
1.6
0
775
17h
281.92°
3 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
1.6 mm
0 °C
775 hPa
20h
257.93°
3
7
94.57%
Sneeuwregen
1.6
-2
777
20h
257.93°
2 m/s
max 3
94.57%Sneeuwregen
1.6 mm
-2 °C
777 hPa
23h
253.66°
4
8
91.96%
Sneeuwregen
2.1
-3
779
23h
253.66°
2 m/s
max 4
91.96%Sneeuwregen
2.1 mm
-3 °C
779 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
213.36°
2
3
96.3%
Sneeuw
1.4
-4
780
02h
213.36°
1 m/s
max 2
96.3%Sneeuw
1.4 mm
-4 °C
780 hPa
05h
209.57°
2
3
99.95%
-5
780
05h
209.57°
1 m/s
max 1
99.95%
-5 °C
780 hPa
08h
191.53°
3
4
27.79%
-6
780
08h
191.53°
2 m/s
max 2
27.79%
-6 °C
780 hPa
11h
232.79°
2
3
3.32%
-1
781
11h
232.79°
1 m/s
max 2
3.32%
-1 °C
781 hPa
14h
304.34°
2
4
4.96%
3
780
14h
304.34°
1 m/s
max 2
4.96%
3 °C
780 hPa
17h
25°
2
3
11.89%
2
780
17h
25°
1 m/s
max 1
11.89%
2 °C
780 hPa
20h
169.93°
5
5
80.92%
-3
779
20h
169.93°
3 m/s
max 3
80.92%
-3 °C
779 hPa
23h
172.13°
6
6
99.95%
-3
779
23h
172.13°
3 m/s
max 3
99.95%
-3 °C
779 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Turnen in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Turnen wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Turnen te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Turnen.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Turnen, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.