Wind- & weersverwachting Planachaux 

119.54°
2 kts
Oostzuidoost
98.59%
9 °C
Zwaar bewolkt
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:34 lokale tijd / Volgende update: 18:45 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
135.25°
5
5
98.14%
4
798
02h
135.25°
3 m/s
max 3
98.14%
4 °C
798 hPa
05h
132.32°
6
6
93.95%
3
796
05h
132.32°
3 m/s
max 3
93.95%
3 °C
796 hPa
08h
132.25°
5
5
86.03%
4
795
08h
132.25°
3 m/s
max 3
86.03%
4 °C
795 hPa
11h
130.3°
5
6
99.95%
9
794
11h
130.3°
2 m/s
max 3
99.95%
9 °C
794 hPa
14h
119.54°
2
5
98.59%
9
793
14h
119.54°
1 m/s
max 3
98.59%
9 °C
793 hPa
17h
151.94°
2
4
99.95%
7
792
17h
151.94°
1 m/s
max 2
99.95%
7 °C
792 hPa
20h
132.38°
3
3
99.95%
4
792
20h
132.38°
2 m/s
max 2
99.95%
4 °C
792 hPa
23h
169.97°
1
2
97.92%
4
792
23h
169.97°
1 m/s
max 1
97.92%
4 °C
792 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
232.05°
3
4
99.95%
Regen
1.7
4
792
02h
232.05°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
1.7 mm
4 °C
792 hPa
05h
282.38°
3
4
99.95%
Regen
4.9
3
792
05h
282.38°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
4.9 mm
3 °C
792 hPa
08h
273.71°
2
3
99.95%
Sneeuwregen
2.5
2
792
08h
273.71°
1 m/s
max 1
99.95%Sneeuwregen
2.5 mm
2 °C
792 hPa
11h
263.09°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
1.4
2
794
11h
263.09°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
1.4 mm
2 °C
794 hPa
14h
276.69°
5
7
99.79%
Sneeuwregen
1.1
3
795
14h
276.69°
3 m/s
max 4
99.79%Sneeuwregen
1.1 mm
3 °C
795 hPa
17h
276.28°
5
6
99.39%
Sneeuwregen
0.9
1
796
17h
276.28°
3 m/s
max 3
99.39%Sneeuwregen
0.9 mm
1 °C
796 hPa
20h
237.77°
3
5
98.61%
Sneeuw
1.8
-1
799
20h
237.77°
2 m/s
max 2
98.61%Sneeuw
1.8 mm
-1 °C
799 hPa
23h
247.17°
3
5
97.27%
Sneeuw
0.6
-1
800
23h
247.17°
2 m/s
max 3
97.27%Sneeuw
0.6 mm
-1 °C
800 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Planachaux in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Planachaux wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Planachaux te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Planachaux.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Planachaux, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.