Wind- & weersverwachting Point des Mossettes 

272.95°
4 kts
West
99.72%Sneeuwregen
-3 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:52 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
183.95°
1
2
99.95%
Regen
0.8
2
749
02h
183.95°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
0.8 mm
2 °C
749 hPa
05h
316.38°
3
4
99.95%
Regen
2.4
1
748
05h
316.38°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
2.4 mm
1 °C
748 hPa
08h
277.7°
3
4
99.95%
Regen
5.4
0
749
08h
277.7°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
5.4 mm
0 °C
749 hPa
11h
254.9°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
6.3
0
750
11h
254.9°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
6.3 mm
0 °C
750 hPa
14h
266.97°
4
6
99.95%
Sneeuwregen
4.1
1
752
14h
266.97°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
4.1 mm
1 °C
752 hPa
17h
275.47°
5
7
99.95%
Sneeuwregen
3.1
-1
753
17h
275.47°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
3.1 mm
-1 °C
753 hPa
20h
228.57°
4
5
99.95%
Sneeuw
1.7
-3
755
20h
228.57°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
1.7 mm
-3 °C
755 hPa
23h
272.95°
4
6
99.72%
Sneeuwregen
3.2
-3
757
23h
272.95°
2 m/s
max 3
99.72%Sneeuwregen
3.2 mm
-3 °C
757 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
219.73°
2
3
92.01%
Sneeuw
1
-5
758
02h
219.73°
1 m/s
max 2
92.01%Sneeuw
1 mm
-5 °C
758 hPa
05h
210.76°
3
3
99.95%
-6
758
05h
210.76°
1 m/s
max 1
99.95%
-6 °C
758 hPa
08h
160.29°
4
4
12.03%
-7
758
08h
160.29°
2 m/s
max 2
12.03%
-7 °C
758 hPa
11h
206.54°
1
2
13.26%
-1
759
11h
206.54°
1 m/s
max 1
13.26%
-1 °C
759 hPa
14h
274.81°
2
3
39.24%
2
758
14h
274.81°
1 m/s
max 2
39.24%
2 °C
758 hPa
17h
266.58°
1
2
13.3%
2
758
17h
266.58°
1 m/s
max 1
13.3%
2 °C
758 hPa
20h
149.99°
4
4
9.35%
-4
758
20h
149.99°
2 m/s
max 2
9.35%
-4 °C
758 hPa
23h
154.45°
5
5
85.02%
-4
758
23h
154.45°
3 m/s
max 3
85.02%
-4 °C
758 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Point des Mossettes in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Point des Mossettes wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Point des Mossettes te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Point des Mossettes.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Point des Mossettes, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.