Wind- & weersverwachting Rettenstein 

167.78°
5 kts
Zuidzuidoost
99.95%Regen
2 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 11:34 lokale tijd / Volgende update: 17:53 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
179.85°
4
4
98.25%
-6
854
02h
179.85°
2 m/s
max 2
98.25%
-6 °C
854 hPa
04h
163.08°
5
6
99.95%
-3
852
04h
163.08°
3 m/s
max 3
99.95%
-3 °C
852 hPa
07h
172.8°
6
8
99.95%
-1
850
07h
172.8°
3 m/s
max 4
99.95%
-1 °C
850 hPa
10h
205.81°
5
6
99.95%
2
850
10h
205.81°
2 m/s
max 3
99.95%
2 °C
850 hPa
13h
186.48°
5
7
99.95%
Sneeuwregen
1.2
2
849
13h
186.48°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
1.2 mm
2 °C
849 hPa
16h
167.78°
5
7
99.95%
Regen
2.4
2
848
16h
167.78°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
2.4 mm
2 °C
848 hPa
19h
324.25°
6
10
99.8%
Regen
2.3
2
849
19h
324.25°
3 m/s
max 5
99.8%Regen
2.3 mm
2 °C
849 hPa
22h
320.33°
5
10
99.95%
Sneeuwregen
7.9
2
853
22h
320.33°
2 m/s
max 5
99.95%Sneeuwregen
7.9 mm
2 °C
853 hPa

maandag 26 okt

Wind
Weer
01h
314.08°
4
7
99.62%
Sneeuw
0.7
1
854
01h
314.08°
2 m/s
max 4
99.62%Sneeuw
0.7 mm
1 °C
854 hPa
04h
320.02°
4
6
99.25%
Sneeuw
0.9
0
856
04h
320.02°
2 m/s
max 3
99.25%Sneeuw
0.9 mm
0 °C
856 hPa
07h
294.82°
3
4
99.03%
Sneeuw
0.6
1
858
07h
294.82°
2 m/s
max 2
99.03%Sneeuw
0.6 mm
1 °C
858 hPa
10h
300.7°
3
4
89.45%
2
859
10h
300.7°
2 m/s
max 2
89.45%
2 °C
859 hPa
13h
253.74°
2
3
99.91%
3
859
13h
253.74°
1 m/s
max 2
99.91%
3 °C
859 hPa
16h
228.39°
2
2
73.77%
2
858
16h
228.39°
1 m/s
max 1
73.77%
2 °C
858 hPa
19h
208.84°
3
3
74.94%
-1
859
19h
208.84°
1 m/s
max 1
74.94%
-1 °C
859 hPa
22h
197.01°
3
3
45.52%
-1
858
22h
197.01°
2 m/s
max 2
45.52%
-1 °C
858 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Rettenstein in Deelstaat Salzburg, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese standaardtijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Rettenstein wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Rettenstein te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Rettenstein.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Rettenstein, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.