Wind- & weersverwachting Rötelstein 

194.97°
3 kts
Zuidzuidwest
16.38%
-5 °C
Weinig bewolking
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:51 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
0.59°
4
5
99.95%
Sneeuwregen
1.6
3
870
02h
0.59°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
1.6 mm
3 °C
870 hPa
05h
47.29°
4
5
99.95%
Sneeuw
4.6
1
870
05h
47.29°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
4.6 mm
1 °C
870 hPa
08h
4.89°
4
6
99.95%
Sneeuw
3.6
1
872
08h
4.89°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
3.6 mm
1 °C
872 hPa
11h
14.66°
2
4
99.95%
Sneeuw
2.5
1
872
11h
14.66°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
2.5 mm
1 °C
872 hPa
14h
310.24°
3
4
98.72%
Sneeuw
0.8
2
872
14h
310.24°
2 m/s
max 2
98.72%Sneeuw
0.8 mm
2 °C
872 hPa
17h
281.28°
2
2
59.86%
1
872
17h
281.28°
1 m/s
max 1
59.86%
1 °C
872 hPa
20h
190.25°
2
3
34.26%
-4
872
20h
190.25°
1 m/s
max 1
34.26%
-4 °C
872 hPa
23h
194.97°
3
3
16.38%
-5
872
23h
194.97°
2 m/s
max 2
16.38%
-5 °C
872 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
178.02°
4
4
92.88%
-6
870
02h
178.02°
2 m/s
max 2
92.88%
-6 °C
870 hPa
04h
165.42°
5
6
99.95%
-3
868
04h
165.42°
3 m/s
max 3
99.95%
-3 °C
868 hPa
07h
176.44°
5
7
99.95%
-1
867
07h
176.44°
3 m/s
max 4
99.95%
-1 °C
867 hPa
10h
207.03°
4
5
99.95%
Sneeuw
0.8
1
867
10h
207.03°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
0.8 mm
1 °C
867 hPa
13h
183.68°
5
8
99.95%
Sneeuwregen
1
2
866
13h
183.68°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
1 mm
2 °C
866 hPa
16h
179.83°
4
5
99.95%
Regen
2.5
3
865
16h
179.83°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
2.5 mm
3 °C
865 hPa
19h
332.91°
6
10
99.11%
Regen
3.5
3
866
19h
332.91°
3 m/s
max 5
99.11%Regen
3.5 mm
3 °C
866 hPa
22h
344.9°
4
9
99.95%
Sneeuw
7.9
2
870
22h
344.9°
2 m/s
max 4
99.95%Sneeuw
7.9 mm
2 °C
870 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Rötelstein in Deelstaat Salzburg, Oostenrijk.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Rötelstein wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Oostenrijk.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Rötelstein te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Rötelstein.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Rötelstein, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.