Wind- & weersverwachting Vercorin 

100.59°
6 kts
Oost
74.22%Regen
3 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:46 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
116.24°
5
7
65.49%
2
757
02h
116.24°
3 m/s
max 4
65.49%
2 °C
757 hPa
05h
107.71°
6
7
94.6%
2
755
05h
107.71°
3 m/s
max 4
94.6%
2 °C
755 hPa
08h
98.66°
5
7
45.35%
2
754
08h
98.66°
3 m/s
max 4
45.35%
2 °C
754 hPa
11h
94.47°
5
7
99.95%
7
753
11h
94.47°
3 m/s
max 4
99.95%
7 °C
753 hPa
14h
87.88°
6
7
89.96%
7
752
14h
87.88°
3 m/s
max 4
89.96%
7 °C
752 hPa
17h
96.27°
6
8
99.45%
5
751
17h
96.27°
3 m/s
max 4
99.45%
5 °C
751 hPa
20h
100.59°
6
8
74.22%
Regen
1
3
750
20h
100.59°
3 m/s
max 4
74.22%Regen
1 mm
3 °C
750 hPa
23h
85.01°
5
7
96.46%
Regen
0.4
2
750
23h
85.01°
3 m/s
max 4
96.46%Regen
0.4 mm
2 °C
750 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
88.96°
3
5
99.95%
Regen
1.1
2
749
02h
88.96°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
1.1 mm
2 °C
749 hPa
05h
53.19°
2
3
99.95%
Regen
1.6
2
748
05h
53.19°
1 m/s
max 1
99.95%Regen
1.6 mm
2 °C
748 hPa
08h
305.49°
3
3
99.95%
Regen
1.1
2
749
08h
305.49°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
1.1 mm
2 °C
749 hPa
11h
293.99°
4
4
99.95%
Sneeuwregen
3.3
1
749
11h
293.99°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
3.3 mm
1 °C
749 hPa
14h
270.92°
4
5
99.95%
Sneeuw
9.9
-2
751
14h
270.92°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
9.9 mm
-2 °C
751 hPa
17h
264.46°
4
5
85.28%
Sneeuw
2.5
-1
752
17h
264.46°
2 m/s
max 3
85.28%Sneeuw
2.5 mm
-1 °C
752 hPa
20h
290.82°
6
7
99.89%
Sneeuw
1.4
-2
755
20h
290.82°
3 m/s
max 4
99.89%Sneeuw
1.4 mm
-2 °C
755 hPa
23h
262.25°
4
5
99.59%
-3
756
23h
262.25°
2 m/s
max 3
99.59%
-3 °C
756 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Vercorin in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Vercorin wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Vercorin te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Vercorin.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Vercorin, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.