Wind- & weersverwachting Vercorin 

93.01°
2 kts
Oost
99.95%Regen
8 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 00:40 lokale tijd / Volgende update: 06:55 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
93.01°
2
3
99.95%
Regen
0.9
8
860
02h
93.01°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
0.9 mm
8 °C
860 hPa
05h
48.91°
2
3
99.95%
Regen
2.5
8
859
05h
48.91°
1 m/s
max 2
99.95%Regen
2.5 mm
8 °C
859 hPa
08h
335.59°
2
3
99.95%
Sneeuwregen
3.8
7
859
08h
335.59°
1 m/s
max 1
99.95%Sneeuwregen
3.8 mm
7 °C
859 hPa
11h
293.4°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
5.4
6
860
11h
293.4°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
5.4 mm
6 °C
860 hPa
14h
272.75°
4
5
99.95%
Sneeuw
10.1
4
861
14h
272.75°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuw
10.1 mm
4 °C
861 hPa
17h
272.66°
4
5
89.77%
Sneeuw
2
5
863
17h
272.66°
2 m/s
max 3
89.77%Sneeuw
2 mm
5 °C
863 hPa
20h
289.99°
6
6
86.68%
Sneeuw
1
4
865
20h
289.99°
3 m/s
max 3
86.68%Sneeuw
1 mm
4 °C
865 hPa
23h
272.92°
4
5
97.28%
Sneeuw
0.5
3
866
23h
272.92°
2 m/s
max 2
97.28%Sneeuw
0.5 mm
3 °C
866 hPa

donderdag 22 okt

Wind
Weer
02h
277.41°
4
4
99.92%
1
867
02h
277.41°
2 m/s
max 2
99.92%
1 °C
867 hPa
05h
274.51°
3
3
93.87%
1
867
05h
274.51°
2 m/s
max 2
93.87%
1 °C
867 hPa
08h
208.2°
3
3
36.29%
0
867
08h
208.2°
2 m/s
max 2
36.29%
0 °C
867 hPa
11h
259.03°
2
2
3.23%
4
868
11h
259.03°
1 m/s
max 1
3.23%
4 °C
868 hPa
14h
282.27°
2
2
3.53%
6
868
14h
282.27°
1 m/s
max 1
3.53%
6 °C
868 hPa
17h
239.36°
1
2
28.88%
7
868
17h
239.36°
1 m/s
max 1
28.88%
7 °C
868 hPa
20h
139.02°
5
5
32.54%
1
868
20h
139.02°
3 m/s
max 3
32.54%
1 °C
868 hPa
23h
126.85°
5
6
99.95%
2
868
23h
126.85°
3 m/s
max 3
99.95%
2 °C
868 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Vercorin in Wallis, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Vercorin wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Vercorin te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Vercorin.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Vercorin, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.