Wind- & weersverwachting Grimselpas 

359°
10 kts
Noord
-3 °C
Bericht van lokaal weerstation van 13:40 lokale tijd

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 12:34 lokale tijd / Volgende update: 18:54 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
02h
302.02°
5
5
75.13%
-4
807
02h
302.02°
3 m/s
max 3
75.13%
-4 °C
807 hPa
05h
307.93°
6
6
68.37%
Sneeuw
1.7
-4
807
05h
307.93°
3 m/s
max 3
68.37%Sneeuw
1.7 mm
-4 °C
807 hPa
08h
312.8°
5
6
99.95%
Sneeuw
1.1
-4
808
08h
312.8°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuw
1.1 mm
-4 °C
808 hPa
11h
302.9°
5
6
94.99%
Sneeuw
2.7
-2
809
11h
302.9°
3 m/s
max 3
94.99%Sneeuw
2.7 mm
-2 °C
809 hPa
14h
317.23°
6
7
73.61%
Sneeuw
1.1
-1
809
14h
317.23°
3 m/s
max 4
73.61%Sneeuw
1.1 mm
-1 °C
809 hPa
17h
323.6°
4
4
99.91%
Regen
0.4
-1
809
17h
323.6°
2 m/s
max 2
99.91%Regen
0.4 mm
-1 °C
809 hPa
20h
283.5°
2
4
99.95%
-6
809
20h
283.5°
1 m/s
max 2
99.95%
-6 °C
809 hPa
23h
224.75°
4
5
99.95%
-3
809
23h
224.75°
2 m/s
max 2
99.95%
-3 °C
809 hPa

zondag 25 okt

Wind
Weer
02h
200.1°
6
7
99.95%
Sneeuwregen
1.3
-2
807
02h
200.1°
3 m/s
max 4
99.95%Sneeuwregen
1.3 mm
-2 °C
807 hPa
04h
201.77°
5
6
99.95%
Sneeuwregen
4.8
-1
806
04h
201.77°
2 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
4.8 mm
-1 °C
806 hPa
07h
236.06°
3
4
88.66%
Sneeuwregen
4.1
2
806
07h
236.06°
1 m/s
max 2
88.66%Sneeuwregen
4.1 mm
2 °C
806 hPa
10h
233.37°
4
5
85.45%
3
806
10h
233.37°
2 m/s
max 3
85.45%
3 °C
806 hPa
13h
232.59°
5
6
99.95%
5
806
13h
232.59°
2 m/s
max 3
99.95%
5 °C
806 hPa
16h
262.95°
4
5
99.95%
Regen
3.5
4
805
16h
262.95°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
3.5 mm
4 °C
805 hPa
19h
308.08°
7
7
78.37%
Sneeuwregen
6.5
3
808
19h
308.08°
3 m/s
max 4
78.37%Sneeuwregen
6.5 mm
3 °C
808 hPa
22h
324.42°
7
7
72.79%
Regen
0.8
0
810
22h
324.42°
3 m/s
max 3
72.79%Regen
0.8 mm
0 °C
810 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Grimselpas in Bern, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Grimselpas wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Grimselpas te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Grimselpas.

Statistieken

Voor statistische en historische weergegevens bekijk de wind en weerstatistieken voor deze locatie.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Grimselpas, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.