Wind- & weersverwachting Galenstock 

163.31°
6 kts
Zuidzuidoost
99.95%Regen
-2 °C
Regen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 18:34 lokale tijd / Volgende update: 00:46 lokale tijd/ Verwachting is gebaseerd op het GFS-model
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/3h)
Temperatuur (°C)
Luchtdruk (hPa)

dinsdag 20 okt

Wind
Weer
02h
168.33°
8
9
95.89%
-1
692
02h
168.33°
4 m/s
max 4
95.89%
-1 °C
692 hPa
05h
164.77°
8
8
50.49%
-1
690
05h
164.77°
4 m/s
max 4
50.49%
-1 °C
690 hPa
08h
162.12°
8
9
98.26%
-1
690
08h
162.12°
4 m/s
max 5
98.26%
-1 °C
690 hPa
11h
153.96°
8
9
91.64%
0
689
11h
153.96°
4 m/s
max 5
91.64%
0 °C
689 hPa
14h
157.68°
9
10
99.95%
Regen
0.7
0
688
14h
157.68°
5 m/s
max 5
99.95%Regen
0.7 mm
0 °C
688 hPa
17h
150.11°
8
10
99.77%
Regen
0.7
0
686
17h
150.11°
4 m/s
max 5
99.77%Regen
0.7 mm
0 °C
686 hPa
20h
166.56°
9
10
90.74%
Sneeuwregen
2.9
-2
686
20h
166.56°
4 m/s
max 5
90.74%Sneeuwregen
2.9 mm
-2 °C
686 hPa
23h
163.31°
6
7
99.95%
Regen
1.9
-2
685
23h
163.31°
3 m/s
max 4
99.95%Regen
1.9 mm
-2 °C
685 hPa

woensdag 21 okt

Wind
Weer
02h
154.5°
5
6
99.95%
Regen
2.2
-1
684
02h
154.5°
3 m/s
max 3
99.95%Regen
2.2 mm
-1 °C
684 hPa
05h
160.87°
5
6
99.95%
Regen
4.5
-1
683
05h
160.87°
2 m/s
max 3
99.95%Regen
4.5 mm
-1 °C
683 hPa
08h
166.08°
3
4
99.95%
Sneeuwregen
4.8
-2
683
08h
166.08°
2 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
4.8 mm
-2 °C
683 hPa
11h
211.28°
1
4
99.95%
Sneeuwregen
4.7
-2
684
11h
211.28°
1 m/s
max 2
99.95%Sneeuwregen
4.7 mm
-2 °C
684 hPa
14h
336.65°
6
6
99.95%
Sneeuwregen
10.1
-4
684
14h
336.65°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
10.1 mm
-4 °C
684 hPa
17h
330.55°
6
6
99.95%
Sneeuwregen
12.1
-6
685
17h
330.55°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
12.1 mm
-6 °C
685 hPa
20h
332.13°
7
8
97.58%
Sneeuw
8.4
-7
687
20h
332.13°
4 m/s
max 4
97.58%Sneeuw
8.4 mm
-7 °C
687 hPa
23h
327.22°
7
7
70.07%
Sneeuw
2.2
-9
689
23h
327.22°
4 m/s
max 4
70.07%Sneeuw
2.2 mm
-9 °C
689 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is de wind-, golf- en weersverwachting voor Galenstock in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Verwachtingen

Deze voorspelling is gebaseerd op het GFS-model. Voorspellingen zijn wereldwijd beschikbaar. De horizontale resolutie is ongeveer 13 km. Verwachtingen worden 4 maal per dag berekend, op ongeveer 01:00, 07:00, 13:00 en 19:00 Midden-Europese zomertijd. Verwachtingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 10 dagen in de toekomst.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Bekijk de windverwachting voor Galenstock wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.Of gebruik onze windvoorspelling om de windsnelheid van vandaag in Galenstock te vinden of om de windrichting van morgen te bekijken op Galenstock.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze windverwachting voor Galenstock, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.