Superforecast voor wind & weer Helm 

56.69°
2 kts
Oostnoordoost
99.95%Sneeuwregen
-2 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 03:35 lokale tijd / Volgende update: 09:47 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

zaterdag 24 okt

Wind
Weer
07h
316.61°
7
15
99.46%
Sneeuw
0.9
-4
-8
83
766
07h
316.61°
4 m/s
max 8
99.46%Sneeuw
0.9 mm
-4 °C
766 hPa
08h
300.4°
5
14
99.95%
Sneeuw
1.1
-4
-8
84
766
08h
300.4°
3 m/s
max 7
99.95%Sneeuw
1.1 mm
-4 °C
766 hPa
09h
299.49°
7
14
99.95%
Sneeuw
1.1
-5
-9
84
767
09h
299.49°
4 m/s
max 7
99.95%Sneeuw
1.1 mm
-5 °C
767 hPa
10h
303.46°
9
19
71.47%
Sneeuw
0.6
-5
-10
75
767
10h
303.46°
4 m/s
max 10
71.47%Sneeuw
0.6 mm
-5 °C
767 hPa
11h
305.35°
13
19
45.91%
Regen
0.2
-3
-9
59
767
11h
305.35°
7 m/s
max 10
45.91%Regen
0.2 mm
-3 °C
767 hPa
12h
302.14°
16
21
43.84%
-2
-8
52
766
12h
302.14°
8 m/s
max 11
43.84%
-2 °C
766 hPa
13h
309.26°
14
18
5.59%
-1
-7
50
767
13h
309.26°
7 m/s
max 9
5.59%
-1 °C
767 hPa
14h
308.21°
15
19
14.49%
-1
-7
58
767
14h
308.21°
8 m/s
max 10
14.49%
-1 °C
767 hPa
15h
310.45°
14
20
0.05%
-2
-8
55
767
15h
310.45°
7 m/s
max 10
0.05%
-2 °C
767 hPa
16h
304.33°
12
22
15.01%
-3
-8
61
767
16h
304.33°
6 m/s
max 11
15.01%
-3 °C
767 hPa
17h
300.82°
10
22
30.07%
-4
-10
69
767
17h
300.82°
5 m/s
max 11
30.07%
-4 °C
767 hPa
18h
297.68°
8
26
22.91%
-8
-13
83
767
18h
297.68°
4 m/s
max 14
22.91%
-8 °C
767 hPa
19h
300.13°
11
28
14.25%
-7
-13
78
767
19h
300.13°
6 m/s
max 15
14.25%
-7 °C
767 hPa
20h
291.68°
9
28
1.05%
-7
-13
82
767
20h
291.68°
5 m/s
max 14
1.05%
-7 °C
767 hPa
21h
258.43°
8
23
0.05%
-7
-13
87
768
21h
258.43°
4 m/s
max 12
0.05%
-7 °C
768 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Helm in Bozen-Zuid-Tirol, Italië.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Helm wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Italië.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Helm, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.