Superforecast voor wind & weer Tätsch 

334.36°
5 kts
Noordnoordwest
99.95%Sneeuwregen
0 °C
Sneeuwregen
Gegevens gebaseerd op ons voorspellingsmodel

Dagelijkse voorspelling

als
Vogelvlucht
Verwachting insluiten
Laatste update: 09:39 lokale tijd / Volgende update: 15:59 lokale tijd
Lokale tijd
Wolkendek
Type neerslag
Neerslag (mm/1h)
Temperatuur (°C)
Voelt als (°C)
Relatieve vochtigheid (%)
Luchtdruk (hPa)

woensdag 21 okt

Wind
Weer
07h
151.15°
12
12
99.95%
Sneeuwregen
0.9
3
-2
100
765
07h
151.15°
6 m/s
max 6
99.95%Sneeuwregen
0.9 mm
3 °C
765 hPa
08h
157.56°
17
24
99.95%
Regen
1.1
4
-2
100
765
08h
157.56°
9 m/s
max 12
99.95%Regen
1.1 mm
4 °C
765 hPa
09h
165.68°
12
26
99.95%
Regen
1.6
4
-1
100
764
09h
165.68°
6 m/s
max 13
99.95%Regen
1.6 mm
4 °C
764 hPa
10h
167.19°
12
20
99.95%
Regen
1.8
4
-1
100
765
10h
167.19°
6 m/s
max 10
99.95%Regen
1.8 mm
4 °C
765 hPa
11h
133.07°
6
6
99.95%
Sneeuwregen
4.5
3
0
100
765
11h
133.07°
3 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
4.5 mm
3 °C
765 hPa
12h
157.47°
1
7
99.95%
Sneeuwregen
3.6
2
3
100
765
12h
157.47°
1 m/s
max 3
99.95%Sneeuwregen
3.6 mm
2 °C
765 hPa
13h
316.87°
13
15
99.95%
Sneeuw
4
0
-6
94
765
13h
316.87°
7 m/s
max 8
99.95%Sneeuw
4 mm
0 °C
765 hPa
14h
304.41°
19
26
99.95%
Sneeuw
4.6
-1
-8
93
765
14h
304.41°
10 m/s
max 13
99.95%Sneeuw
4.6 mm
-1 °C
765 hPa
15h
299.47°
24
32
99.95%
Sneeuw
2.5
-1
-10
91
765
15h
299.47°
12 m/s
max 16
99.95%Sneeuw
2.5 mm
-1 °C
765 hPa
16h
295.91°
25
26
97.73%
Sneeuw
3.5
-1
-10
87
765
16h
295.91°
13 m/s
max 13
97.73%Sneeuw
3.5 mm
-1 °C
765 hPa
17h
305.11°
25
28
98.59%
Sneeuw
0.4
-2
-11
96
765
17h
305.11°
13 m/s
max 14
98.59%Sneeuw
0.4 mm
-2 °C
765 hPa
18h
294.97°
28
32
83.28%
-2
-11
93
765
18h
294.97°
14 m/s
max 16
83.28%
-2 °C
765 hPa
19h
293.76°
30
35
85.35%
Sneeuw
0.1
-3
-13
94
766
19h
293.76°
16 m/s
max 18
85.35%Sneeuw
0.1 mm
-3 °C
766 hPa
20h
287.13°
31
33
57.02%
-4
-14
84
766
20h
287.13°
16 m/s
max 17
57.02%
-4 °C
766 hPa
21h
295.11°
32
32
35.64%
-5
-15
90
767
21h
295.11°
16 m/s
max 17
35.64%
-5 °C
767 hPa

Meer informatie

Algemeen

Dit is het wind-, golf- en weer Superforecast voor Tätsch in Uri, Zwitserland.Windfinder is gespecialiseerd in wind, golven, getijden en weerberichten & voorspellingen voor windgerelateerde sporten zoals kitesurfen, windsurfen, surfen, zeilen, vissen of paragliden.

Superforecast

De Superforecast is gebaseerd op de beste weervoorspellingsmodellen met hoge resolutie. De Superforecast is beschikbaar voor Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Egypte en de Canarische Eilanden. De horizontale resolutie is 5 – 7 kilometer. De Superforecast wordt 4 keer per dag bijgewerkt. Voorspellingen zijn beschikbaar in tijdstappen van 6 uur voor maximaal 3 dagen in de toekomst.Forecast en Superforecast zijn gebaseerd op verschillende fysieke modellen en kunnen daarom leiden tot uiteenlopende voorspellingen. Door de hogere horizontale resolutie is de Superforecast meestal nauwkeuriger, vooral voor locaties met een complexe topografie en lokale thermische effecten.De pijlen wijzen in de richting waarin de wind waait.

Kijk op de Superforecast voor Tätsch wanneer u de beste reisbestemmingen voor uw kiteboard-, windsurf- of zeilvakanties zoekt in Zwitserland.

Waarschuwingen voor zwaar weer

Wanneer het plaatselijke meteorologische instituut een waarschuwing of advies voor zwaar weer afgeeft dan geven we dit weer als een banner boven de windvoorspelling.

De waarschuwingen kunnen je helpen je voor te bereiden op gevaarlijke weersomstandigheden en weergerelateerde risico's te vermijden. De kleurenschaal geeft de intensiteit van de voorspelde weersgebeurtenis aan. Klik of tik op de waarschuwing voor meer details. Algemene informatie over noodweerwaarschuwingen is te vinden in onze hulppagina.

Houd er rekening mee dat noodweer kan plaatsvinden zonder dat er vooraf een noodweerwaarschuwing is gemeld.

Eenheden

We gebruiken knopen en graden Celsius als onze standaard eenheden. Deze eenheden worden vaak gebruikt door zeilers, kiters, surfers, windsurfers en paragliders. Gebruik de instellingen van de website om op elk gewenst moment te kunnen schakelen tussen de units en 7 verschillende talen. Voor het omrekenen tussen windsnelheidseenheden zoals knopen, km/h (kilometer per uur), m/s (meter per seconde) en mph (mijl per uur) gebruik onze windsnelheidscalculator.

Help

Als u meer informatie nodig heeft over onze Superforecast voor Tätsch, neem dan een kijkje in onze hulpsectie.